Jakie projekty zrealizowaliśmy?

Sephora – kompleksowa obsługa

Analityka Community Management Influencer marketing Kampanie reklamowe Komunikacja on-going Konkursy i akcje specjalne Social Customer Care Strategia Zakup mediów
Kilkaset zaprojektowanych treści co miesiąc? Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Tak dbamy o obecność perfumerii Sephora na Facebooku i Instagramie. Na tym nasze zadania się nie kończą. Planujemy również zakup mediów, żeby skutecznie dotrzeć do wyznaczonych celów. Zarządzamy relacją ze społecznością i jesteśmy na posterunku przez cały tydzień, od rana do wieczora – gotowi odpowiedzieć na każde pytanie czy prośbę ze strony użytkowników. Organizujemy konkursy i doceniamy zaangażowanie społeczności. Współpracujemy z influencerami dobrze dopasowanymi do Sephory i oferowanych produktów. Tworzymy dedykowane raporty, wnikliwie analizujemy metryki, a także działania konkurencji – zdobyte dane pozwalają nam wzmacniać naszą skuteczność. Łączymy pożyteczne z przyjemnym – budujemy zaangażowanie i zasięg oraz podkreślamy wizerunek sieci Sephora jako tej najbardziej inspirującej i skupiającej najbardziej wymagających fanów beauty i fashion.
Czytaj więcej na blogu

Kreatywny Instagram E.Wedel

Akcje specjalne Influencer marketing Komunikacja on-going
Wiemy, że użytkownicy Instagrama oczekują konkretnej jakości treści, a posty od marek nie zawsze skutecznie odpowiadają na te potrzeby. Dlatego razem z E.Wedel postanowiliśmy oddać tworzenie treści w ręce kreatywnych twórców, co wpisuje się doskonale w długą tradycję współpracy marki z artystami. Miesiąc po miesiącu komunikację na Instagramie przejmowali instagramowi twórcy, którzy w charakterystycznym dla siebie stylu prowadzili cykle tematyczne. Food’em zajęła się K.Polkowska, jesiennym hygge mag_gypsy, Świętami alabasterfox, temat parentingu podjęła olomanolo_blog, a o codziennych przyjemnościach postowali life.catchers. Efekty? Treści doskonale dopasowane do platformy, które w naturalny sposób eksponują produkty marki.
Czytaj więcej na blogu

Bankuj bezpiecznie z Citi Handlowy

Analityka Community Management Kampanie reklamowe Zakup mediów
Wyjątkowa sytuacja wymaga szybkiej i dopasowanej reakcji. W czasach pandemii Citi Handlowy bez zwłoki odpowiedział na zupełnie nowe warunki, w jakich znaleźli się jego klienci. Program Citi Specials, pełen atrakcyjnych ofert dla posiadaczy kart kredytowych, również został skrojony pod tę sytuację. W realizacji przedsięwzięcia pomogła nasza Złota Załoga. Stworzyliśmy key visual, który bazował na charakterystycznym dla marki sznycie graficznym, a także kampanię świadomościową na Facebooku – Bankuj bezpiecznie z Citi Handlowy, która kierowała do dedykowanej strony WWW. Głównym celem kampanii było zachęcenie klientów do akcji #zostańwdomu i korzystania z rozwiązań, dzięki którym wszystko można załatwić online. Dzięki wspólnej szybkiej reakcji nie odnotowaliśmy przestojów w komunikacji i odpowiedzieliśmy na nowe potrzeby odbiorców tych treści.
Czytaj więcej na blogu

Zamieszaj i ogarniaj

Community Management Kampanie reklamowe Konkursy i akcje specjalne
W ramach opracowania koncepcji kampanii do digitalu i na social media relaunchującej Nescafe 3in1 przygotowaliśmy na Facebooku wyjątkową akcję. W promocji „Zbierz saszetki, 3maj skarpetki” można było wymienić paragony za zakup 10 saszetek Nescafe 3in1 na kod na unikalne skarpetki stworzone we współpracy z Many Mornings. Uczestnicy akcji mogli zdobyć nie parę, a trzy dedykowane skarpety w iście kawowym stylu. Przez dwa miesiące promocji obsłużyliśmy tysiące zgłoszeń, a akcja cieszyła się taką popularnością, że dorzuciliśmy dodatkową pulę kodów dla spragnionych uczestników.
Czytaj więcej na blogu

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/goldensubmarine/public_html/public/teams/wp-content/themes/lp-ux-dist/parts/components/case-block.php on line 14

Pianki Mango Shake i Caffe Frappe

Kampanie reklamowe Niestandardowe formaty
Jesteśmy pierwsi do testowania nowych formatów dostępnych w mediach społecznościowych. Gdy mogliśmy sprawdzić skuteczność video ankiety na Facebooku, zanim została udostępniona innym reklamodawcom, wiedzieliśmy, że doskonale sprawdzi się w nowej kampanii E.Wedel. W akcji zapraszaliśmy do eksploracji świata dwóch smaków oraz prezentowaliśmy prosty przepis – jak samodzielnie zmiksować mleczny shake. Dzięki ankiecie zaszytej w reklamie wideo mogliśmy zapytać użytkowników o ich sposób na przyjemną ochłodę na lato, dając im jednocześnie możliwość wyboru pomiędzy mrożeniem pianek, a przygotowaniem z nich apetycznego shake’a. Format był skrojony pod odbiorców reklam gotowych wejść w interakcję z treścią. Efektem było unikalne doświadczenie użytkowników, które wzmacniało przekaz całej kampanii.
Czytaj więcej na blogu

Żubrówka Czarna – stała obsługa

Analityka Community Management Kampanie reklamowe Komunikacja on-going Konkursy i akcje specjalne Social Customer Care Strategia Zakup mediów
Żubrówka Czarna to unikalna wódka tworzona z dbałością o szczegóły. Komunikacja na Facebooku musiała temu odpowiadać – wiedzieliśmy, że packshoty w połączeniu ze zdjęciami ze Stocka nie wystarczą. Dlatego zrealizowaliśmy niecodzienną sesję zdjęciową… A właściwie aż trzy. Zdjęcia zrobiliśmy w Puszczy Białowieskiej, w Polmosie Białystok i w eleganckim barze. W akcji wzięli udział autorzy tego wyjątkowego trunku, za barem pozował zaś ambasador marki, utytułowany barman Dawid Bujar. Wysmakowane, czarno-białe ujęcia statyczne i krótkie filmy wykorzystaliśmy w komunikacji na Facebooku. Całość na miarę oczekiwań wymagającej społeczności marki. To nie koniec naszych działań. Zorganizowaliśmy również nietypowy konkurs na Facebooku. Żeby poznać zadanie konkursowe uczestnicy akcji musieli znaleźć na profilu „leżakujące” kody. Codziennie ukrywaliśmy w komentarzu nowy pod jednym z poprzednich postów. Dzięki temu wszyscy zaangażowani w akcję weszli w jeszcze głębszą interakcję z treściami marki, nie poprzestając na poście konkursowym.
Czytaj więcej na blogu
To dalej nie wszystkie projekty, które mamy na swoim koncie! Na naszym blogu stale opisujemy case studies projektów, które zrealizowaliśmy.
Chcę zobaczyć więcej

Szukasz specjalistów, którzy zamienią Twój pomysł w użyteczny produkt?

Daj znać Wincentemu!

Wincenty Kokot

Wincenty Kokot

BUSINESS DEVELOPMENT DIRECTOR