W jakich obszarach działamy?

Strategia

Lubimy wiedzieć, dokąd zmierzamy, dlatego każde działanie opieramy na ustalonym z góry scenariuszu. Współpracujemy z naszym działem strategii i wspólnie wypracowujemy najbardziej efektywny plan działania – niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z kampanią taktyczną czy komunikacją on-goingową.

Kampanie reklamowe

Specjalizujemy się z realizacji kampanii na Facebooku, Instagramie, Twitterze, ale również LinkedInie, YouTube. Nie są nam obce systemy reklamowe na TikToku, Pintereście i Snapchacie. Łącznie przeprowadziliśmy już blisko 10 000 kampanii.

Zakup mediów

Potrafimy przewidzieć koszty promocji i rozdzielić budżet między kanały, w których obecność może przynieść marce najwięcej korzyści. Model zakupu Reach & Frequency na Facebooku jest na stałe wpisany w nasze działania. Współpracujemy również z partnerami popularnych kanałów społecznościowych i mamy dostęp do niestandardowych formatów reklamowych.

Komunikacja on-going

Obecnie dla kilkunastu klientów prowadzimy regularne działania on-goingowe. Częstotliwość komunikacji wynika zawsze ze strategii i bieżących potrzeb. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu intensywnych działań na Facebooku czy Instagramie. Łącznie w miesiącu tworzymy ponad 500 treści na różne kanały i serwisy społecznościowe.

Influencer marketing

Współpraca z influencerami to nasza codzienność. W zespole mamy osobę odpowiedzialną za influencer marketing – w tym za nadzór nad projektami, prowadzenie bazy influencerów, dbanie o relacje. Dla kilkunastu klientów prowadzimy regularne działania z influencerami. Z jednymi współpracujemy na stałe (komunikacja on-goingowa), z innymi przy jednorazowych akcjach (minimum raz na kwartał). Najczęściej działamy z influencerami z kategorii beauty, gaming, rozrywka, kulinaria.

Community Management

Komunikacja ze społecznością to odpowiedzialne zadanie i ważny filar naszych działań. W ręce klientów oddajemy zespół moderatorów zajmujących się moderacją dzienną, wieczorową i weekendową. Community Manager nadzoruje pracę zespołu, dba o rozwój i odpowiedni przepływ informacji. Dla kilku klientów przez cały tydzień prowadzimy działania z krótkim czasem reakcji. Dla kilkunastu klientów prowadzimy moderację weekendową. Mamy doświadczenie w zarządzaniu sytuacjami kryzysowymi – minimum raz w miesiącu mierzymy się z takim wyzwaniem.

Social Customer Care

Zarządzanie relacjami z konsumentami to znacznie więcej, niż odpowiadanie na wiadomości i komentarze. Nasza opieka nad społecznością wzbogacona jest o monitoring i analizę wzmianek/wiadomości – dla lepszego zrozumienia potrzeb odbiorców i skuteczniejszego reagowania na ich oczekiwania. Wiemy, kiedy opłaca się zaangażować chatbota – później na bieżąco analizujemy jego działanie i usprawniamy ścieżki komunikacji. Świetnie odnajdujemy się również w niestandardowych działaniach – wysyłaliśmy już spersonalizowane prezenty, listy, dzieliliśmy się historiami użytkowników na profilach.

Monitoring Internetu i social media

Na bieżąco sprawdzamy, jak odbierani są nasi klienci w Internecie i mediach społecznościowych. Potrafimy przeanalizować działania konkurencji i namierzyć potrzeby aktualnych konsumentów. Monitoring to dla nas niezbędne narzędzie, które wspiera nas podczas rozwiązywania sytuacji kryzysowych. Pracujemy głównie z SentiOne, ale mamy też doświadczenie w wykorzystywaniu takich narzędzi jak Brand24 czy Radarly.

Konkursy i akcje specjalne

Dla wielu klientów konkurs realizujemy raz w miesiącu lub co najmniej raz na kwartał. Wykorzystujemy zarówno proste mechanizmy typu „opublikuj zdjęcie/komentarz”, jak i szukamy nowych rozwiązań, np. konkurs, w którym częścią zadania było znalezienie sekretnego kodu „ukrytego” w jednym z archiwalnych postów na Facebooku. Do konkursów zatrudniamy również chatbota. Dodatkowo realizujemy akcje specjalne we współpracy z influencerami

Analityka

Analiza danych to ważny filar naszych działań. Pod lupę bierzemy efekty wszystkich aktywności i nie opieramy się wyłącznie na jednym źródle. Korzystamy z dostępnych zakładek ze statystykami oraz z dodatkowych narzędzi do analityki: SoTrender, Socialbakers, Sprinklr, Facebook Analytics, Google Analytics.

Audyty

Chętnie pomagamy markom ocenić skuteczność ich dotychczasowych działań. Analizujemy nie tylko obecność w mediach społecznościowych, ale również kampanie. Sprawdzamy konta reklamowe, profile, aktywność konkurencji, weryfikujemy bieżące potrzeby grupy celowej. Całość pomaga nam zbudować pełen obraz działań marki, na podstawie którego przygotowujemy rekomendacje.

Consulting

Dzielimy się naszą wiedzą i odpowiadamy na pytania związane z naszymi kompetencjami – o których wspominaliśmy przed chwilą. Współpracujemy z innymi działami naszej firmy, żeby przygotować jak najbardziej kompletną odpowiedź.
Realizacje projektów w omówionych obszarach znajdziesz w naszym portfolio.
Chcę zobaczyć więcej

Zaufali nam

Szukasz wsparcia przy którymś z obszarów?

Daj znać Wincentemu!

Wincenty Kokot

Wincenty Kokot

BUSINESS DEVELOPMENT DIRECTOR