SOCIAL
MEDIA

Wzmacniamy skuteczność relacji między marką a użytkownikiem. Koncentrujemy się na zrozumieniu odbiorców i uzyskiwaniu wyników, które mają znaczenie dla biznesu naszego klienta.

Co robimy?

Strategia
Kampanie reklamowe
Zakup mediów
Komunikacja on-going
Influencer marketing
Community Management
Social Customer Care
Monitoring Internetu i social media
Konkursy i akcje specjalne
Analityka
Audyty
Consulting

Stawiamy na indywidualne podejście

Możliwości mediów społecznościowych są ogromne. Biorąc pod uwagę ich różnorodność, analizujemy je pod kątem dopasowania do marki i jej grupy celowej. Korzystamy z efektywnych narzędzi, ale jesteśmy otwarci na nieszablonowe rozwiązania i testowanie ich skuteczności.

Koncentrujemy się na efektach

Określamy i dowozimy kluczowe wskaźniki efektywności. Pomagamy markom zdefiniować metryki, które mają dla nich znaczenie. Nie dajemy się zwieść „wielkim liczbom”, jeśli nie widzimy ich realnej wartości.

Dbamy o relacje marki z konsumentami

Działamy reaktywnie i skutecznie reagujemy na zgłoszenia użytkowników. Jesteśmy również proaktywni i szukamy okazji do poprawy relacji na linii marka-konsument. Ważna jest dla nas spersonalizowana komunikacja i pozytywne doświadczenie użytkownika. Zarządzamy sytuacjami kryzysowymi – zapobiegamy rozprzestrzenianiu się negatywnej dyskusji i wskazujemy korzystne dla marki rozwiązania.

Działamy w oparciu o doświadczenie i stawiamy na rozwój

Dział mediów społecznościowych rozwijamy od 2015 roku. Nasze portfolio to głównie marki z branży FMCG (kosmetyki, żywność, alkohole), ale wspieramy też firmy z sektora finansowego i telekomunikacyjnego. Swoim know-how dzielimy się wewnątrz agencji oraz z klientami, a wszystkie osoby zaangażowane w projekty social media biorą udział w cyklicznych szkoleniach i mają zagwarantowany dostęp do wiedzy, inspiracji oraz bieżących informacji.
Strategia

Strategia

Lubimy wiedzieć, dokąd zmierzamy, dlatego każde działanie opieramy na ustalonym z góry scenariuszu.
Kampanie reklamowe

Kampanie reklamowe

Specjalizujemy się w realizacji kampanii na Facebooku, Instagramie i Twitterze, ale nie są nam obce również systemy reklamowe na LinkedInie, YouTubie, TikToku, Pintereście czy Snapchacie. Potrafimy przewidzieć koszty promocji i rozdzielić budżet między kanały, w których obecność przyniesie marce największe korzyści
Komunikacja on-going

Komunikacja on-going

Obecnie dla kilkunastu klientów prowadzimy regularne działania on-goingowe. Częstotliwość komunikacji wynika zawsze ze strategii i bieżących potrzeb.
Influencer marketing

Influencer marketing

Współpraca z influencerami to nasza codzienność. Zajmujemy się planowaniem, nadzorem i ewaluacją tych projektów.
Analityka

Analityka

Mierzymy, analizujemy i ewaluujemy aktywności marek w social mediach, dzięki czemu zbieramy know-how, wyciągamy wnioski i optymalizujemy kolejne działania. Dodatkowo monitorujemy konkurencję i tworzymy raporty social listeningowe.
Community Management

Community Management

Komunikacja ze społecznością to odpowiedzialne zadanie i ważny filar naszych działań. Do dyspozycji klientów oddajemy zespół moderatorów zajmujących się moderacją dzienną, wieczorową i weekendową.

Co potrafimy?

Zobacz więcej

Sephora – kompleksowa obsługa

Analityka Community Management Influencer marketing Kampanie reklamowe Komunikacja on-going Konkursy i akcje specjalne Social Customer Care Strategia Zakup mediów
Kilkaset zaprojektowanych treści co miesiąc? Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Tak dbamy o obecność perfumerii Sephora na Facebooku i Instagramie. Na tym nasze zadania się nie kończą. Planujemy również zakup mediów, żeby skutecznie dotrzeć do wyznaczonych celów. Zarządzamy relacją ze społecznością i jesteśmy na posterunku przez cały tydzień, od rana do wieczora – gotowi odpowiedzieć na każde pytanie czy prośbę ze strony użytkowników. Organizujemy konkursy i doceniamy zaangażowanie społeczności. Współpracujemy z influencerami dobrze dopasowanymi do Sephory i oferowanych produktów. Tworzymy dedykowane raporty, wnikliwie analizujemy metryki, a także działania konkurencji – zdobyte dane pozwalają nam wzmacniać naszą skuteczność. Łączymy pożyteczne z przyjemnym – budujemy zaangażowanie i zasięg oraz podkreślamy wizerunek sieci Sephora jako tej najbardziej inspirującej i skupiającej najbardziej wymagających fanów beauty i fashion.

Kreatywny Instagram E.Wedel

Akcje specjalne Influencer marketing Komunikacja on-going
Wiemy, że użytkownicy Instagrama oczekują konkretnej jakości treści, a posty od marek nie zawsze skutecznie odpowiadają na te potrzeby. Dlatego razem z E.Wedel postanowiliśmy oddać tworzenie treści w ręce kreatywnych twórców, co wpisuje się doskonale w długą tradycję współpracy marki z artystami. Miesiąc po miesiącu komunikację na Instagramie przejmowali instagramowi twórcy, którzy w charakterystycznym dla siebie stylu prowadzili cykle tematyczne. Food’em zajęła się K.Polkowska, jesiennym hygge mag_gypsy, Świętami alabasterfox, temat parentingu podjęła olomanolo_blog, a o codziennych przyjemnościach postowali life.catchers. Efekty? Treści doskonale dopasowane do platformy, które w naturalny sposób eksponują produkty marki.

Bankuj bezpiecznie z Citi Handlowy

Analityka Community Management Kampanie reklamowe Zakup mediów
Wyjątkowa sytuacja wymaga szybkiej i dopasowanej reakcji. W czasach pandemii Citi Handlowy bez zwłoki odpowiedział na zupełnie nowe warunki, w jakich znaleźli się jego klienci. Program Citi Specials, pełen atrakcyjnych ofert dla posiadaczy kart kredytowych, również został skrojony pod tę sytuację. W realizacji przedsięwzięcia pomogła nasza Złota Załoga. Stworzyliśmy key visual, który bazował na charakterystycznym dla marki sznycie graficznym, a także kampanię świadomościową na Facebooku – Bankuj bezpiecznie z Citi Handlowy, która kierowała do dedykowanej strony WWW. Głównym celem kampanii było zachęcenie klientów do akcji #zostańwdomu i korzystania z rozwiązań, dzięki którym wszystko można załatwić online. Dzięki wspólnej szybkiej reakcji nie odnotowaliśmy przestojów w komunikacji i odpowiedzieliśmy na nowe potrzeby odbiorców tych treści.
Mamy świetne projekty w każdym calu.
Z przyjemnością Ci je wszystkie pokażemy.
Przejdź do portfolio

Jak to robimy?

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy i elastycznie dopasujemy się do Twoich potrzeb.
Możesz zdecydować się na pojedynczą usługę z naszej oferty, część z nich lub na cały proces projektowy.

Odkrywamy

Audyt
Analiza konkurencji
Analiza postrzegania marki
Analiza grupy celowej
Warsztaty

Planujemy

Strategia
Plan komunikacji
Plan kampanii
Zakup mediów
Procedury SOS
Social Customer Service & Care

Dostarczamy

Content na FB, IG, TT, IN, YT
Współpraca z influencerami
Niestandardowe formaty
Konkursy
Social Listening
Community Management

Analizujemy

Analityka
Raporty
Badania wzrostu popularności marki
Testy A/B
Testy wzrostu konwersji

Chcę zobaczyć więcej

Zaufali nam

Szukasz specjalistów, którzy zmienią Twój pomysł w użyteczny produkt?

Daj znać Wincentemu!

Wincenty Kokot

Wincenty Kokot

Business Development Director